• Orhanlı Mah. Çeşme Cad. Gülsüm Sk. No: 12-F Tuzla/İstanbul

TOP POMPA İSTASYONLARI

WHATSAPP 0555 820 85 13

TOP POMPA İSTASYONLARI

TOP POMPA İSTASYONLARI

Patentli geometrisi, önceden montajlı ve fabrika testleri yapılmış, kendi kendini temizleyebilen tasarıma sahiptir. Korozyona son derece dayanıklı hafif bir malzeme olan cam elyafıyla güçlendirilmiş CTP malzemeden imal edilen pompa istasyonudur.

Flygt TOP, standartlaşmış bir dizi, prefabrike atık su pompa istasyonlarından oluşur. Bu anahtar teslim pompa istasyonlarında, en güvenilir ve maliyet etkin pompalama çözümlerine ulaşmanız için ihtiyacınız olan her şey bulunur. Her Flygt TOP pompa istasyonu, sizin ihtiyaçlarınıza uygun Flygt deşarj bağlantıları, vana sistemi, deşarj boruları, giriş ve çıkış bağlantıları ile önceden monte edilir. Her bir istasyon, korozyona son derece dayanıklı olan güçlü, hafif bir malzeme olan cam elyafıyla güçlendirilmiş polimerden (CTP) yapılmıştır. Pompa istasyonunun ve Flygt pompasının kurulumu kolaydır ve çok kısa sürer. Pompa istasyonları, çapları 800 mm ile 1800 mm arasında altı büyüklükte tedarik edilir ve 1,5 ile 6 metre arasındaki derinlikler için uygundurlar. Pompa kapasitesi 96 l/s’ye kadardır.

Optimize edilmiş geometri, minimal zemin alanı ve kendi kendini temizleme yeteneği, çukur zemininde çamur birikmesini ve tortulanmayı önler. Ayrıca, Flygt TOP pompa istasyonunun patentli geometrisi ve özel tasarımlı deşarj bağlantısı, tüm pompalama istasyonu zemininde akışı optimize eder. Tüm bunlar, pompa istasyonunuzun, Flygt ürünlerinin özellikleri olan güvenilirlik, verimlilik ve güvenlikle kesintisiz çalışmasını garanti eder.