• Orhanlı Mah. Çeşme Cad. Gülsüm Sk. No: 12-F Tuzla/İstanbul

MICRO POMPA İSTASYONLARI

WHATSAPP 0555 820 85 13

MICRO POMPA İSTASYONLARI

MICRO POMPA İSTASYONLARI

Konutlar ve ticari binalardan gelen atık sular ve yıkama suları için geliştirilmiştir. Evsel atık suların, daha yüksekte bulunan kanalizasyon şebekelerine taşınması gerektiğinde veya yer çekimi ile drenajın mümkün olmadığı durumlar için idealdir. Beş çeşittir: 3,5,7,5G,7G

Micro 3, Micro 5 ve Micro 5G
Tek konutlardan gelen atık sular ve yıkama suları için 
Stations Konutlardan gelen gri sular, zemin suları ve örneğin garaj yollarından akan suların pompalanması için tasarlanmış istasyonlardır. Micro 3 ve 5, basitçe zemine veya eviyenin altına takılabilir, Micro 5G de toprak altına montaj edilmek üzere tasarlanmıştır. Paslanmaz çelik dalgıç pompa doğrudan tank zeminine yerleştirilir.

 

Micro 7 ve 7G
Bir veya birkaç konuttan ve resmi binalardan gelen atık sular ve kanalizasyon için

Konutlardan gelen artık gri suları pompalamak ve zemin sularını ve kaçan suları tutmak için tasarlanan istasyonlardır. Micro 7, basitçe, bir bodrumun zeminine takılabilir, Micro 7G de toprak altına takılmak üzere tasarlanmıştır. Dökme demir dalgıç pompa, tek kanallı, vorteks veya öğütücülü bir çarkla teçhiz edilebilir. Otomatik deşarj bağlantısı, tankın boşaltılmasına gerek olmadan pompanın kaldırılmasını ve tekrar yerine konulmasını mümkün kılar. Micro 7 ve 7G, yüksek sesli bir alarm ve susturma düğmesi bulunan bir harici kontrol paneli ile eksiksiz olarak tedarik edilir.
 

 

Micro 7 & 7
Bir veya birkaç konuttan ve resmi binalardan gelen atık sular ve kanalizasyon için 2 pompa sistemi
 

Micro 7’ye benzeyen uygulamalar içindir, fakat ek güvenlik ve güvenilirlik için bir yedek pompası bulunur. Micro 7 + 7, yüksek sesli bir alarm ve susturma düğmesi bulunan bir harici kontrol paneli ile eksiksiz olarak tedarik edilir.