• Orhanlı Mah. Çeşme Cad. Gülsüm Sk. No: 12-F Tuzla/İstanbul
M POMPALAR

M POMPALAR

Ağır hizmet tipi parçalama ve uygulamaları için öğütücülü pompalar konutsal,ticari veya tarımsal uygulamalardaki katı partikül içeren sıvıların pompalanması için uygundur.

Flygt M 3000 serisi öğütücülü santrifüj pompaları, yüksek verimliliğe sahip ve dalgıç santrifüj olup konutsal, ticari veya tarımsal uygulamalardaki katı partikül içeren sıvıların pompalanması için uygundur. İster tek öğütücü pompası, ister komple pompa istasyonları veya bütün bir atık su sistemine ihtiyaç duyun, akıllı ve ekonomik şekilde en yakın pompa istasyonuna veya kanalizasyon ana hattına atık su aktarımı konusunda Xylem’e güvenebilirsiniz.

Her atık su sisteminin kalbinde bir öğütücü pompa yer alır. Flygt öğütücü pompaları katıları küçük parçacıklar haline getirir ve böylece küçük çaplı borulardan pompalanmasına olanak tanır.

Flygt öğütücülerinin en geniş uygulamalarından birisi de genellikle düz alan, zor topografya, yüzey kayalarının ve yüksek su tabakalarının geleneksel cazibe ile devam eden sistemlerde zorluklar oluşturduğu yerlerde kullanılan basınçlı kanalizasyon sistemleridir. Sorunsuz çalışma niteliğinin sağlanması için, basınçlı kanalizasyon sistemlerinin çeşitli araziler boyunca atık su aktarımında güvenilir ve uygun maliyetli bir alternatif olduğu kanıtlanmıştır.

Teknik Bilgi: 1,5 KW – 10,9 KW Debi 13 l/s ‘ye kadar.